Yaşam

Tomb Raider, Amazon Tarafından Diziye Uyarlanabilir

Nathan Drake ile birlikte oyun tarihinin en tanınmış ikinci mezar kazıcısı olan Lara Croft, daha önce birçok oyunu ve hatta iki farklı uyarlamasıyla sinema filmi olarak beyaz perdede boy göstermişti. Sinema salonları ortalamanın üzerinde beğeni toplayan Tomb Raider’ın artık diziye uyarlanabileceği ortaya çıktı.

THR’nin haberine göre Amazon, ünlü Fleabag dizisinin yazarı Phoebe Waller-Bridge’in yazıp yapımcılığını üstlendiği bir senaryonun yapımcılığını üstleniyor. Tomb Raider uyarlaması dizinin çekimleri başladı . Ve sadece bu değil.

Haberin devamında Amazon’un iki yeni Tomb Raider filmi çekeceği belirtiliyor.

İddiaya göre Amazon, yeni Tomb Raider sinema salonu ve Marvel Sinematik Evreni gibi birbirine bağlı bir dünya yaratmayı da umuyor. en az bir ek video oyunu yapmayı planlıyor . Amazon şu anda bu tezlere yanıt vermiş değil.

Daha önce Angelina Jolie ve son olarak Alicia VikanderCanan Hanım’ın canlandırdığı Lara Croft rolünü kimin oynayacağı da dahil olmak üzere yeni projeler hakkında pek bir şey bilinmiyor.

Lara Croft’un yer aldığı son oyun olan Shadow of the Tomb Raider, 2018 yılında piyasaya çıkmıştı. 5 yıldır görüşemiyoruz . Tomb Raider’ın büyük ekran kozmosunun başarılı bir şekilde yaratılabileceğini düşünüyor musunuz?

haber-gevas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu