Haber

Sinan Burhan’dan Ankapark tepkisi!

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in turizmi canlandırmak ve çocukları eğlendirmek için yaptırdığı Ankapark çürümeye terk edildi.

Çürüyen oyuncaklara tepki gösteren Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Sinan Burhan, “Bir seçim daha kazanmak uğruna Ankapark’ın heba olması yazık değil mi?O sordu.

“Hem çocukları eğlendirmek hem de dünya turizmine katkı sağlamak amacı ile Ankara’nın merkezinde yapılan Ankapark atıl duruma geldi” diyen Burhan, “Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan parkın oyuncakları. Melih Gökçek ve halkın dikkatini çeken ve akıl almaz oyuncakların bulunduğu yerde çürümeye başladı. mahkûm oldu.” ifadelerini kullandı.

Ankapark’ın bu durumuna tepki gösteren Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Sinan Burhan, “Rüya parkıydı, Mansur Bey hayalet parka çevirir, demir yığınına çevirir, çocuklarımızın hayalleri toprağa gömülür.”

Burhan, “Siyasi bir hırs uğruna Ankara’nın yüreği gömülüyor” diyen Burhan, şöyle devam etti: “Ankapark bir seçim daha kazanmak uğruna heba oluyor yazık değil mi?

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu